Freelancerlar İçin Yeni Nesil Ofis Modelleri - Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

GERİ

Freelancerlar İçin Yeni Nesil Ofis Modelleri

03
MAY
2019
Freelancerlar İçin Yeni Nesil Ofis Modelleri
Freelancerlar İçin Yeni Nesil Ofis Modelleri

Freelancerlar İçin Yeni Nesil Ofis Modelleri

Freelancer olarak çalışanların etkili bir çalışma alanı yaratma konusunda büyük sıkıntılar yaşadığı biliniyor. Ev ortamında ya da dış ortam gibi verimliliği düşüren ortamlarda çalışmak zorunda kalan freelancerlar, verimli ve sürdürebilir şekilde çalışabilmeleri adına profesyonel ortamlara ihtiyaç duyuyor. Bu durumda da HAZIR OFİS ve SANAL OFİS gibi yenilikçi çalışma ortamları, freelancer gibi serbest çalışanlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle hazır, sanal ve ortak ofis paketleri, profesyonel freelancerlar için farklı bütçe aralıklarında kullanım olanakları sunuyor.

Hazır Ofis Paketleri ile Profesyonel Çalışma Ortamı

Hazır ofis alanları, tam donanımlı ve profesyonel ihtiyaçlara yanıt veren işlevsellikleri ile hem orta ve küçük ölçekli işletmelere hem de freelancerlara konforlu bir deneyim yaşatıyor. İhtiyaca yönelik farklı paket seçenekleriyle, çalışma sıklığı değişkenlik gösterenlere farklı alternatifler sağlayabiliyor.

Freelancerlar için Ortak ve Sanal Ofis Seçenekleri

Ortak ve paylaşımlı ofisler, çok yönlü ve esnek bir çalışma ortamında vakit geçirmek isteyen serbest çalışanlar için ideal opsiyonlar arasında yer alıyor. Freelancerlara; farklı profesyoneller ile bir araya gelme, farklı iş alanlarından network edinme olanakları da sunan paylaşımlı sanal ofisler, aynı zamanda onlara iş ağlarını genişletme olanağı da sağlıyor. Bu olanaklardan faydalanan freelancerler, çok yönlü ve modern bir çalışma kültürünün parçası olabiliyorlar.

Tam Donanımlı ve Çok Yönlü Çalışma Ortamı

Ortak ve paylaşımlı ofis hizmetleri, freelancerlar için çok yönlü ve tam donanımlı bir ortam deneyimi de vaat ediyor. Çay kahve gibi mutfak ihtiyaçlarının sürekli olarak sağlanması, temizlik hizmetleri için ek bedel olmaması gibi avantajlar sayesinde freelancerlar maliyetten büyük ölçüde kar edebiliyorlar. Bunun yanı sıra; kargo ve telefon yönlendirme, posta kabulü gibi operasyonel süreçler de paketlere dahil olabiliyor. Yüksek hızlı internet hattı ile printer ve fotokopi gibi ofis araçlarına tam erişim gibi seçenekler de freelancerların çalışma deneyimini zenginleştirmeye yetiyor.

Siz de ihtiyaçlarınıza yönelik esnek ofis çözümleriyle tanışmak istiyorsanız OFFICE ISTANBUL’un avantajlı HAZIR OFİS ve SANAL OFİS paketlerinden yararlanabilir, kurumsal imajınızı güçlendiren çözümlerle iş yaşamınıza prestij katabilirsiniz. 

E-BÜLTEN

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun!