Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözümleri - Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

GERİ

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözümleri

21
EKİ
2018
Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözümleri
Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözümleri

Sanal Ofis: Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözümleri

Gelişen teknoloji, sadece hayatımızı değil çalışma kültürümüzü de değiştiriyor. Yaygınlaşan internet ağı, çoğu çalışanın belli bir mekana bağlı kalmadan işlerini yürütmesine imkan tanıyor. Bu durum, ofis gibi sabit çalışma alanlarına eskiye nazaran çok daha az ihtiyaç duyulmasına neden oluyor. Serbest zamanlı, proje bazlı ve uzaktan çalışanların sayısı her geçen gün artıyor.

Sabit bir ofisin varlığı, elbette girişimci ve profesyonellere halen birçok artı sunuyor. Fakat klasik ofis sistemi profesyonellerin ve yeni nesil girişimcilerin ihtiyaçlarına her zaman çözüm oluşturmuyor. Profesyonellerin aradığı esnek, pratik, hızlı ve profesyonel hizmetleri barındıran yeni nesil ofis çözümleri her geçen gün çoğalıyor. Sunulan akıllı ofis çözümleri içinden düşük maliyetleriyle sanal ofis sistemleri sivriliyor. 

Sanal ofis, belirli bir mekana bağlı kalmadan çalışabilen tüm girişimci ve profesyonellere birbirinden kullanışlı çözümler sunuyor. E-ticaret sitesi sahiplerinden danışmanlara kadar farklı meslek kollarının rahatlıkla tercih edebileceği akıllı ofis çözümleri, sanal ofis hizmetleri altında sunuluyor. 

Sanal Ofislerin Getirdiği Yenilikler 

Sanal ofis kiralama hizmetleri, girişimcilere bir ofis bulma, taşınma, yeni eşyalar alma, aidat gideri, elektrik, su ve internet faturaları gibi masraflar olmadan çok daha makul rakamlara şirket açma fırsatı sunuyor.  Home office, serbest zamanlı ya da proje bazlı çalışan profesyonellerin, kurumsal bir iş adresine sahip olmalarını sağlıyor. Şirkete gelen tebligat, paket ve postaların, güvenli bir şekilde saklanması, gelen postalar hakkında şirket sahibinin e-posta ile bilgilendirilmesi, müşterileriyle sürekli irtibat halinde bulunmak isteyen girişimciler için sekreterlik hizmetleri ve çok daha fazlası sanal ofis çözümleri arasında yer alıyor. 

Sanal ofis, yerleşik bir alana ihtiyaç duymayan şirketler için benzersiz bir çözüm. Çalışanların sadece belli başlı günlerde bir araya geldiği, çoğunlukla saha ya da uzaktan çalışılan ve ofisin aktif olarak kullanılmadığı işletmeler için maliyeti düşürmenin pratik bir yolu. Her ne kadar sanal ofis kiralama hizmeti alsanız da kiralama şirketi ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size yerleşik bir hazır ofis temin ediyor. Çalışanlarınızla yapacağınız haftalık toplantılar için hazır ofisleri kullanma şansınız bulunuyor. Home office, proje bazlı ya da serbest zamanlı çalışanların profesyonel görünümlerini pekiştiren tam donanımlı toplantı salonları, sanal ofislerin sunduğu diğer hizmetler arasında. Yerleşik ofis ve toplantı salonu kullanımı esnasında çay, kahve ve diğer ikramlardan yararlanabiliyor, sadece toplantı ya da işinize odaklanmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. 

Sanal Ofis: Yeni Nesil Çalışma Kültürüne Mükemmel Uyum

Mesai saatinin dolmasını beklemek, monoton iş hayatı ve vakit kaybettiren birçok angarya, sanal ofislerle birlikte ortadan kalkıyor. Girişimcilere ve profesyonellere esnek çalışma imkanı sunan sanal ofis, verimliliği üst seviyelere taşıyan birçok çözüm barındırıyor. Girişimlere prestijli bir lokasyonda işlerini kurma fırsatı tanırken sekreterlik hizmetleriyle profesyonellerin bölünmeden çalışmalarına imkan veriyor. Postaların güvenli bir şekilde alınmasını ve saklanmasını sağlayarak sizin için önemli olan evrakların başına bir şey gelme ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Sanal ofisle klasik bir ofis kiralama deneyimi arasında pek çok fark bulunuyor. Sanal ofis kiralama hizmeti sunan firma, girişimci ve profesyoneller için bir çözüm ortağı oluyor. Çağrı yanıtlamadan müşterilerin karşılanmasına kadar size zaman kaybettiren tüm aktivitelerden kurtulmanızı sağlayarak sadece işinize odaklanmanıza yardım ediyor. Sanal ofis, gizli maliyetleri en aza indiriyor, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor ve işlerinizi tam verimlilikle yapmanıza olanak tanıyor. Dönem dönem düzenlenen atölyelerle kendinizi geliştirmenize de imkan veriyor. 

Siz de yeni nesil sanal ofis çözümleriyle çalışma hayatınızı yeniden şekillendirirken, hedeflerinize daha hızlı ulaşmak istiyorsanız, OFFICE ISTANBUL’un SANAL OFİS hizmetleriyle tanışabilir, profesyonel hayatınızı kolaylaştıran bir iş ortağıyla çalışma ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. 

 

E-BÜLTEN

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun!