Gizlilik Politikası - Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

GERİ

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

OFFICE ISTANBUL olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve web sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Websitemizde istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Web sitemiz IT ekiplerimiz ve yüksek güvenlikli, sürekli güncellenen programlar ile koruma altındadır. Bu kapsamda web sitemize doğrudan ve/veya link yoluyla erişim sağladığınızda bizimle paylaştığınız tüm bilgiler hassasiyetle korunmaktadır. Bu korumaya ek olarak web sitemiz üzerinden şirketimiz ile paylaştığınız her türlü data tarafımızca gizli bilgi kabul edilip yetkili mahkemeler haricinde hiçbir üçüncü şahıs ile paylaşılmamaktadır. Gizlilik ilkemiz çerçevesinde yazılması zaruri olan bilgiler haricindeki tüm şahsi ve şirket bilgilerinizin paylaşılması isteğe bağlı olarak doğrudan kullanıcının insiyatifine bırakılmıştır.

Kullanıcı kaynaklı ve web sitesi üzerinden yapılacak olan her türlü data paylaşımının münhasıran Office Istanbul kayıtlarında saklanacağını, kullanıcı datalarının satılmayacağını, kiraya verilmeyeceğini, yetkili mahkemeler haricinde Müşterinin ön kabulü olmadan tüzel veya gerçek üçüncü kişilere ifşa edilmeyeceğini belirtiriz.

İstihdam ettiğimiz gerek IT gerekse diğer personelinde; sadece işleri ve işlerinin gereği ile sınırlı olarak bu bilgilere ulaşabileceğini, tüm personelimizin işbu etik ilkeler çerçevesinde tafsilatlı analizlerle istihdam edildiğini ve şirketimizle aynı özen ve özveri ile çalıştıklarını belirtiriz.

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize info@hazirofis.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

E-BÜLTEN

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun!