Sıkça Sorulan Sorular - Toplantı Odası - Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

GERİ

Sıkça Sorulan Sorular - Toplantı Odası

TOPLANTI ODASI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Zincirlikuyu / İstanbul tesisimizde 4-12 kişilik 6 adet toplantı odamız bulunmaktadır. Yurtdışı tesislerindeki toplantı odaları ile ilgili çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Toplantı odalarımızın tamamında kablosuz internet erişimi, beyaz tahta ve flipchart yer alıyor. Bunun dışında bazı toplantı odalarında projeksiyon cihazı ve perdesi, bazılarında da LCD ekranlar bulunuyor.

İnternete kablolu veya wireless olarak ücretsiz bağlanabilirsiniz. Wireless şifresi danışma tarafından size verilecektir.

Toplantı odalarına ücretsiz ve limitsiz çay-kahve servisi bulunmaktadır.

Çağrı merkezimizi arayıp rezervasyonlarınızı saatlik veya günlük olarak telefonda yapabilirsiniz. Rezervasyonunuz gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta gönderilmektedir. Toplantı odası kullanımından önce firma evrakları (vergi levhası ve imza sirküleri) ve kimlik fotokopisi tarafımıza iletilmelidir.

Hafta içi her gün saat 09:00-18:00 arasında, hafta sonları ise 09:00-15:00 arasında toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Bu saatler dışında toplantı odalarımız kapalıdır.

Toplantı odası rezervasyonlarınızı 24 saat önceden bildirme şartı ile iptal edebilirsiniz, eğer ön ödeme yaptıysanız ücret tarafınıza iade edilecektir.

E-BÜLTEN

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun!