Sıkça Sorulan Sorular - Hazır Ofis - Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

GERİ

Sıkça Sorulan Sorular - Hazır Ofis

HAZIR OFİS HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Hazır Ofis sözleşmelerini en az 3 aylık yapıyoruz.

Depozito ücreti 1 aylık hizmet bedeli kadardır. Kurulum ücreti ve ilave masraflar yoktur.

Firmanıza hazır ofis sözleşmesi kapsamında fatura kesileceği için kira stopajından muaf olacaksınız. Bu faturayı gider olarak da gösterebilirsiniz.

Sözleşme yaptığınız tesisin adresi artık sizin yasal adresiniz ve ilgili adresteki vergi dairesi sizin firmanızın yeni vergi dairesi olacaktır.  Adres değişikliklerinde firmanızın yasal adresi ve vergi dairesi değişir fakat vergi numaranız değişmemektedir.

Telefon cevaplama, kargo alım ve diğer tüm hizmetler siz ofise geçtikten en fazla 30 dakika içinde aktive ediliyor.

Dilerseniz kendi internet hattınızı hiçbir ek kurulum ücreti ödemeden tesisimize taşıyabilirsiniz. Tesisimizin özel konumu nedeniyle 100 mb internet hızına rahatça ulaşabileceksiniz.

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan sabit bir telefon hattı tarafınıza tahsis ediyoruz fakat dilerseniz mevcut numaranızı da tesisimize taşıma imkanı sunuyoruz. Telefon numaranız santralimize eklenecek ve sizlere kendi telefon hattınız üzerinden telefon cevaplama hizmeti sunacağız.

Dilerseniz sizin firmanıza özel bir karşılama anonsunu sisteme ekleyebiliyoruz. Mesajı profesyonel bir stüdyoda ücretli olarak adınıza biz yaptırabiliriz veya dilerseniz siz de yaptırıp bize iletebilirsiniz. (Örnek: “X firmasına hoşgeldiniz. Operatör için lütfen bekleyiniz)

Hazır ofislerde her çalışanın kendine özel iç dahilisi bulunmaktadır. Gelen çağrılarınız firmanızın ismi ile karşılandıktan sonra aranılan kişinin dahilisine aktarılır. Size ulaşamadığımız durumlarda arayan kişinin bilgi ve mesajları e-posta ile anında iletilir.

Şirketiniz adınıza gelen tüm posta, tebligat ve kargolar teslim alınır ve gün içinde ofisinize bırakılır.

Misafiriniz ofise geldiğinde sizi anında arar ve bilgi veririz. Eğer ofisteyseniz ofisinize yönlendiririz. Ofiste değilseniz misafirinize çay & kahve ikram ettikten sonra kendilerini toplantı odalarımızda veya lounge alanlarında siz gelene kadar en iyi şekilde ağırlarız.

E-BÜLTEN

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun!