GERİ

Sıkça Sorulan Sorular - Sanal Ofis

SANAL OFİS HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Sanal Ofis sözleşmelerini en az 3 aylık yapıyoruz.

Herhangi bir depozito veya kurulum ücreti ödemiyorsunuz.

Sözleşme imzaladıktan sonra en fazla 1 saat içerisinde telefon cevaplama ve kargo alım hizmetlerini aktive edebiliyoruz.

Sözleşme yaptığınız tesisin adresi artık sizin yasal adresiniz ve ilgili adresteki vergi dairesi sizin firmanızın yeni vergi dairesi olacaktır.  Adres değişikliklerinde firmanızın yasal adresi ve vergi dairesi değişir fakat vergi numaranız değişmemektedir.

Mali müşaviriniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan en fazla 5 iş günü içerisinde yoklama memurları tesise gelirler. Yoklama sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin tesiste bulunması gerekmektedir.

Firmanıza sanal ofis sözleşmesi kapsamında fatura kesileceği için kira stopajından muaf olacaksınız. Bu faturayı gider olarak da gösterebilirsiniz.

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan sabit bir telefon hattı tarafınıza tahsis ediyoruz fakat dilerseniz mevcut numaranızı da tesisimize taşıma imkanı sunuyoruz. Telefon numaranız santralimize eklenecek ve sizlere kendi telefon hattınız üzerinden telefon cevaplama hizmeti sunacağız.

Dilerseniz sizin firmanıza özel bir karşılama anonsunu sisteme ekleyebiliyoruz. Mesajı profesyonel bir stüdyoda ücretli olarak adınıza biz yaptırabiliriz veya dilerseniz siz de yaptırıp bize iletebilirsiniz. (Örnek: “X firmasına hoşgeldiniz. Operatör için lütfen bekleyiniz)

Gelen çağrılarınız firmanızın ismi ile karşılandıktan sonra arayan kişinin bilgi ve mesajları alınır ve e-posta ile anında size iletilir, dilerseniz gelen çağrıları sabit bir ücret karşılığında cep telefonunuza aktarabiliriz.

Şirketiniz adınıza gelen tüm posta, tebligat ve kargolar teslim alınır ve size e-posta yolu ile bilgi geçilir. Dilerseniz onayınızla dilediğiniz adrese karşı ödemeli gönderilir veya tesisimizde güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Beklemediğiniz bir misafiriniz ofise geldiğinde sizi anında arar ve bilgi veririz. Eğer ofise gelebilecek durumdaysanız misafirinize çay & kahve ikram ettikten sonra kendilerini toplantı odalarımızda veya lounge alanlarında siz gelene kadar en iyi şekilde ağırlarız.

E-BÜLTEN

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun!