Hakkımızda - Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

GERİ

Hakkımızda

16 Sene Önce
Hayaller Gerçek Oldu :)

Değerli girişimcilerin Hazır Ofis ve Sanal Ofis gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak amaçlanmıştı. İstanbul’un kalbinde kendi mülkleri hazırdı. Mimarlık firması da vardı. Özgün bir dekorasyonla yükseldi tesisler. Hayal edildi, özveriyle hiçbir detay atlanmadan çalışıldı ve sonunda hayaller gerçek oldu.

İlk Günkü Heyecanını
Hiç Kaybetmedi!

Esnek hizmet çözümleri, girişimcilerin sermayelerini ofislerine değil, işlerine yatırmalarına ve böylece gerçek hedeflerine ulaşmalarına destek oldu. Hazır Ofis ve Sanal Ofis imkanlarının Türkiye’de tanınmasının gururunu yaşadı.

Sürekli Gelişim
Sağladı!

Gelişim basamaklarında hiç durmadı. Teknolojiyi yakından takip edip uygulamayı prensip haline getirdi. Çözümler üretti. Office Istanbul, günümüzde yaşanan deneyimlerin sonucunda binlerce firmanın çözüm ortağı oldu.

Üyelerine Hep Değer
Üretti!

Tam donanımlı bir ofis kurmak için gereken hiçbir detayla uğraşmadan işlerine yoğunlaştı üyeler. Onlar işlerine yoğunlaşırken, ofislerinde hiçbir eksikleri olmadı. Başarılarına başarılar kattılar. Office Istanbul, Hazır Ofis ve Sanal Ofis çözümleri ile üyelerine katma değer kazandırdı. Başarı hikayelerini birlikte yazdılar.

Türkiye’nin Sınırlarını
Aştı!

İstanbul'daki Zincirlikuyu / Beşiktaş ve Maslak / Sarıyer tesislerinin yanında yurtdışındaki çözüm ortaklarının desteği ile New York ve Londra şehirlerinde de Hazır OfisSanal Ofis ve Toplantı Odası hizmetleri sunmaya başladı. Office Istanbul, gelişime odaklı olanları heyecanlandıracak kadar gerçekçi ve yenilikçi vizyonu ile sizleri beklemektedir.

DEĞERLERİMİZ

 • GİRİŞİMCİYE
  DUYARLILIK

  Geleceğin yeniliklerini, teknolojisini 
  arayıp, iş gerçekleri ile insani 
  değerleri dengelemek

 • AKILCI
  GÜÇ

  Kurumun içsel gücünün farkında 
  olup, kalıcı ve yapıcı sonuçlara 
  odaklanmak

 • İŞE VE İŞYERİNE
  SAYGI

  Huzurlu ve güvenli iş ortamında 
  verimi artırıp, işbirliğini karşılıklı saygı 
  temelinde yürütmek

HİZMETLERİMİZ

E-BÜLTEN

Son haberler ve özel fırsatlar için e-bültenimize üye olun!